Wróć do: Systemy audiowizualne

RAXTER_C - sterownik typu Master/Slave moduł gniazda zanikowego

DrukujE-mail
Usługa montażu i uruchomienia sterownika. Moduł chętnie wykorzystywany do zautomatyzowania pracy zestawów elektronarzędzi (np. włączenie pilarki /szlifierki/ powoduje automatyczne uruchomienie odkurzacza).
Cena sprzedaży 239,85 zł
Razem:239,85 zł
Cena sprzedaży bez VAT 195,00 zł
Podatek 44,85 zł
Cena / kg:
raxter
Opis

Seria RAXTER to kilka modeli sterowników zaprojektowanych w konwencji Master -> Slave. Zasada działania polega na detekcji wartości prądu przepływającego w przewodzie zasilającym urządzenia sterującego /Master/. Po przekroczeniu wartości progowej uruchamiane są urządzenia sterowane /Slave/, podłączone do gniazda zanikowego. Moduł chętnie wykorzystywany do zautomatyzowania pracy zestawów elektronarzędzi (np. włączenie pilarki /szlifierki/ powoduje automatyczne uruchomienie odkurzacza).

W systemach audiowizualnych używany zazwyczaj jako sterownik szaf rack'owych, w których umieszczony jest sprzęt obsługujący tor audio. Włączenie zasilania wzmacniacza mocy powoduje automatyczne uruchomienie wszystkich urządzeń peryferyjnych typu: przedwzmacniacze mikrofonowe, korektory dźwięku, matryce audio, itp...

Wariantów zastosowań RAXTER'a jest wiele. W zasadzie można go używać wszędzie tam, gdzie występują urządzenia sterujące i sterowane. Przykładowo: włączenie projektora powoduje uruchomienie aktywnych zestawów głośnikowych, które bez użycia sterownika pracują w trybie ciągłym, często emitując słyszalny i trudny do wyeliminowania "biały szum"...

 

UWAGA: Dzielimy się tym co, naszym zdaniem, dobre... Sterownik wykonywany na zamówienie. Montowany od podstaw w pracowni elektronicznej FachTech. Wykonywany wyłącznie z polskich komponentów elektronicznych i elektromechanicznych. Każdy egzemplarz testowany w trybie ciągłym,  24 godzinnym. Konstrukcja sprawdzona, trwała i niezawodna. Od wielu lat wykorzystywana przez instalatorów FachTech do różnych celów. Gwarantujemy 24 miesiące bezawaryjnej pracy urządzenia.

Faktura VAT wystawiana na usługę montażu i uruchomienia sterownika master/slave.

 

W zależności od potrzeb wykonywany w kilku wersjach:

 

RAXTER A - parametry techniczne

 

Oznaczenia

 


* Sterownik posiada możliwość ustawienia progu zadziałania gniazda zanikowego. W czasie pierwszego uruchomienia próg zadziałania ustawiany jest na około 8-10W. (urządzenia dołączone do gniazda Master o mocy mniejszej od 10W nie uruchamiają gniazda Slave)